Digitaal in Balans

Leren en ervaren doen we bewust: zowel digitaal als analoog. Online en praktijk wisselen elkaar af, ook in lesmethoden. Een gezonde balans tussen laptops, boeken en schriften. 

Normen & Waarden

Wij respecteren wie we zijn en waar we vandaan komen. Iedere dag opnieuw. Een prettige omgang met elkaar is de kurk waar we op drijven. 

Wees welkom

De deuren van onze lokalen staan open. Drempels zijn er niet. Kom binnen en spreek ons aan. 

Contact

Wilt u verder kennismaken en de school eens van binnen bekijken? Neem dan contact op met Matthijs van Reij, directeur. Wilt u dat wij contact met u opnemen, vul dan het contactformulier in.

Adres:
Willem Alexanderhof 8
3832 JN Leusden-Zuid
033-494 44 38

info@loysderhoek.nl

Interne contactpersonen:
Marjolein Alblas & Marlene van de Grootevheen

Externe vertrouwenspersonen: 
Marle van Berge Henegouwen en Harry Kelderman - CED-Groep (evp@cedgroep.nl
Voor klachtenprocedure: zie schoolgids.

E-mailadressen van het team:
Matthijs van Reij: mvreij@loysderhoek.nl
Judith van Loenen: jvloenen@loysderhoek.nl

Carla Berghuis: cberghuis@loysderhoek.nl
Marjolein Alblas: malblas@loysderhoek.nl
Christa van Egdom: cvegdom@loysderhoek.nl

Clemens Overeem: covereem@loysderhoek.nl
Kim Mol: kmol@loysderhoek.nl
Marlene van de Grootevheen: mvdgrootevheen@loysderhoek.nl
Anouk Koopmanschap: akoopmanschap@loysderhoek.nl
Gert Broekhuizen: gbroekhuizen@voilaleusden.nl

Stel uw vraag

Versturen

Op de hoogte blijven

Wilt u op de hoogte blijven van de ontwikkelingen in en rondom de Loysder Hoek? Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief. Deze verschijnt eens per maand.

Aanmelden 

Versturen

info@loysderhoek.nl